| Connection cable | 10 m |
| Dimension height | 50 mm |
| Dimension width | 64 mm |
| Electronic control unit | Integrated |
| Electronic control unit power supply 12V DC | Yes |
| Electronic control unit with configurable release time | Yes |
| Electronic control unit with exit button connection | No |
| Material / color | Plastic, white |
| Optical signaling of access authorization | Yes |
| Supported systems | easyApp, easySmart |
| Weatherproof module | IP67 |
| Zuordnung Kategorie | 2.4 |



